Број на текстови објавени денес: 0
Subscribe to RSS
topbanerbomba14

Јавност

Јанкуловска: И амбасадорите се зачудени од однесувањето на СДСМ Јанкуловска: И амбасадорите се зачудени од однесувањето на СДСМ

Нашите партнери од меѓународната заедница се зачудени од однесувањето на СДСМ, изјави мнинистерката за внатрешни работи, Гордана Јанкулоска во интервју

МВР – Дел од групата шпионирале за соседна држава МВР – Дел од групата шпионирале за соседна држава

Вчера обелоденетиот прв случај на процесуирана шпионажа  во Македонија во последниве 22 години за „соседна држава“, како што тврдат властите,

Двојното херојство на Дени Левин – првата жртва на нападите на 11 септември Двојното херојство на Дени Левин – првата жртва на нападите на 11 септември

Нешто пред 8 часот според локално време на 11 септември 2011 година, патничкиот „боинг 767“ на компанијата „Американ ерлајнз“ летнал

„Сибирски Могли“ првпат се сретна со цивилизацијата и се врати во дивината „Сибирски Могли“ првпат се сретна со цивилизацијата и се врати во дивината

Момче на возраст од дваесетина години е пронајдено како живее во дупка во шума близу градот Белокурига во сибирскиот регион

Актуелно

Бибер: Решавањето на кризата треба да биде со Могерини или Хан, а треба да се вклучи и некоја од посилните членки на ЕУ Бибер: Решавањето на кризата треба да биде со Могерини или Хан, а треба да се вклучи и некоја од посилните членки на ЕУ
Во контејнери во Крива Паланка пронајдени лични карти?! Во контејнери во Крива Паланка пронајдени лични карти?!
Валтери: Прифаќам дебата со Стојанче Ангелов, за подобро утре за сите граѓани на Македонија Валтери: Прифаќам дебата со Стојанче Ангелов, за подобро утре за сите граѓани на Македонија
Ангелов: Латас бе, со командантите од УЧК ќе се бориме против тебе и овој гнасен режим Ангелов: Латас бе, со командантите од УЧК ќе се бориме против тебе и овој гнасен режим
СДСМ: Гласилото на Груевски, Курир, ја лаже јавноста со дезинформации за случувањата во Брисел СДСМ: Гласилото на Груевски, Курир, ја лаже јавноста со дезинформации за случувањата во Брисел
Костова прогласена за соработник само со еден документ Костова прогласена за соработник само со еден документ
Според Агенцијата за медиуми, МТВ известувала професионално Според Агенцијата за медиуми, МТВ известувала професионално
ЕК нема да прати експерти во обвинителството да ги набљудуваат актуелните случаи ЕК нема да прати експерти во обвинителството да ги набљудуваат актуелните случаи
Поднесено обвинение против Верушевски – ама не за „пуч“ туку за незаконско поседување пиштол Поднесено обвинение против Верушевски – ама не за „пуч“ туку за незаконско поседување пиштол
Општина Центар изгласа – ќе се оди на референдум за ГТЦ! Општина Центар изгласа – ќе се оди на референдум за ГТЦ!
ФОТО: Притисоци врз Наставничкиот пленум – „Избришете ме, имам проблеми на работното место“ ФОТО: Притисоци врз Наставничкиот пленум – „Избришете ме, имам проблеми на работното место“
Ќе вработуваат народ, со пари од народот Ќе вработуваат народ, со пари од народот
Тројката европратеници се сретна со претставниците на СДСМ, во тек средбата со ВМРО-ДПМНЕ Тројката европратеници се сретна со претставниците на СДСМ, во тек средбата со ВМРО-ДПМНЕ
прочитај повеќе
kozanostra
11009196_813077852101985_7691241480874184640_n[1]

Твит на денот

stodasepravi
dosiemakbanka
Copyright © 2013 - сите права се задржани - www.libertas.mk