(ВИДЕО) Саботажа „Пророчица

 

 

 

 

Саботажа-Пророчица“, емитувана на 15 октомври 2021 година (петок) на ТВ Алсат-М во емисијата „360 степени“.

 

автор: Среќко Поповски

монтажа: Коста А.

 

Back to top button
Close