32-годишен гостиварец пронајден мртов во својот дом

Во својот дом во Гостивар вчера околу 14.30 часот бил пронајден мртов 32-годишниот гостиварец Д.М.

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот било предадено за обдукција.

Back to top button
Close