360Степени: Утре се затвораат угостителските објекти, полициски час од 20 часот

Се очекува Владата денеска да донесе нови мерки за спречување на ширењето на коронавирусот откако претпладното таква препорака произлегла од заседанието на Главниот координативен штаб, дознава „360 степени“.

Back to top button
Close