Ахмети изрази сочувство: Толку многу болка ни донесе ова утро

Претседателот на ДУИ, Али Ахмети, изрази длабоко сочувство до семејствата на настраданите во трагичната автобуска несреќа во Бугарија.

Back to top button
Close