ГАЛЕРИЈА: Како изгледаше вонредното авионско прскање против комарци во Скопје

Од фотографиите на МИА погледнете како изгледаше вонредното авионско прскање против комарци во Скопје кое се случуваше рано утрово.

Фото – МИА

Можеби ќе ве интересира
Close
Back to top button
Close