Бред Пит виден со нова девојка

Бред Пит (56) бил забележан од папараци како пристигнува со, наводно, својата нова партнерка, на фрнцускиот аеродром „Ле Бурже“, кај Париз.

Според „УС викли“, се работи за 29 години помладата германска манекенка Никол Потуралски.

По разводот со Анџелина Џоли во 2016 година, Бред беше романтично поврзуван со дизајнерката на накит и холистичка исцелителка Сет Хари Калса, со глумицата Алија Шокат и професорката на МИТ – Нери Оксман.

Back to top button
Close