Центар: Утре средба Ковачевски – Мицкоски во 15.00 часот во Клуб на пратеници

Утре средба Ковачевски – Мицкоски во 15.00 часот во Клуб на пратеници, пренесе Centar.mk

Повеќе детали се очекуваат утре.

 

Back to top button
Close