Дизелот поевтинува, бензините поскапуваат – Ова се новите цени

Малопродажната цена на бензинот ЕУРОСУПЕР БС-95 се зголемува за 1,00 ден/лит, додека малопродажната цена бензинот ЕУРОСУПЕР БС-98 се зголемува за 1,50 ден/лит.

Back to top button
Close