Драма во Велес: Вработен во училиште се соблекол гол пред ученичка

На 30.05.2022 полициски службеници на СВР Велес го привеле во полициска станица С.Ф., поради сомнение дека се соблекол пред малолетно женско лице во двор на основно училиште во селото, во кое бил вработенВо координација со Јавен обвинител, против него ќе биде поднесен соодветен поднесок

Back to top button
Close