Емили Ратајковски со нов дводелен костим за капење од сатен

– Британско-американската супермоделка Емили Ратајковски го претстави својот нов дводелен костим за капење од сатен, на себеси…

Дизајнот е нејзин, а моделот, секако, беше самата таа. Видеото објавено на Инстаграм за неколку часа собра над 55.600 допаѓања.

Во однос на цената, горниот дел од бикинито кој е жично порабен оддолу, чини 95 долари. Долниот дел чини 85 долари.

Back to top button
Close