ФОТО: Камион се заби во патарина пред Куманово

Камион се заби во наплатната станица „Романовце“ пред Куманово, објави порталот Скопје1.

Во моментов нејасно е како дошло до несреќата, ниту пак кои се причините.

Во правецот моментално работи само една лента, бидејќи се уште камионот е заглавен.

Back to top button
Close