ФОТО: Мадона го прослави роденденот на Јамајка со чинија марихуана и џоинт

Доцна синоќа, Мадона објави неколку фотографии од роденденската забава во Јамајка, каде што беше со својот тим и семејството. Покрај тоа, таа објави фотографија на која држи чинија полна со марихуана заедно со две пакувања ризли.

Покрај тоа, таа има и „смотан“ џоинт во устата.

 

View this post on Instagram

 

Welcome to Jamaica……….🇯🇲🇯🇲🇯🇲💛 #birthday #leo @ahla_malik

A post shared by Madonna (@madonna) on

Фотографијата предизвика спротивставени коментари од јавноста.

*На линкот од инстаграм има повеќе фотографии кои можете да ги видите со вртење лево-десно.

Локално

Back to top button
Close