Фото: Мицкоски вечерва имал лесна хируршка интервенција

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска бил на операција, но не откри за каков хируршки зафат станува збор.

Динамичен ден. Киднапиран пратеник, криминал, уцени, срам, и нормално најголемата желба на СДСМ-ДУИ да ме немало во политиката… после 45 минути лесна хируршка интервенција, се чувствувам одлично, напиша Мицкоски на Фејсбук.

Тој им се заблагодари на докторите.

-Одиме понатаму, ние сме тоа што тие не се – Обединети за нова иднина на Македонија, напиша Мицкоски.

 

Back to top button
Close