(ФОТО) Страшна сообраќајка: Автомобил се преврте под надвозникот во Орман 

Автомобил се преврте под надвозниккот во Орман. Фотографии од сообраќајна несреќа се објавени на социјалната мрежа Фејсбук.

Засега нема информации дали во несреќата има повредени.

-Се надеваме дека нема повредени, внимателно возете, не го загрозувајте вашиот, а и животот на останатите учесници во сообраќајот, се вели во објавата на Фејсбук.

Back to top button
Close