Глумицата Наја Ривера исчезна при пловење на езеро

– Ѕвездата од ТВ-серијата „Хор“ (Glee), Наја Ривера исчезна при пловење со туристички брод на езерото Пиру близу Лос Анџелес, Калифорнија, САД.

Се стравува дека 33-годишната глумица се удавила. Нејзиниот четиригодишен син утрово е пронајден сам на бродот.

Потрагата по неа сѐ уште трае. си/

Back to top button
Close