Грабеж во аптека во Тетово

Синоќа во 22,40 часот било пријавено дека во Тетово на ул.„Видое Смилевски Бато“ во аптека едно лице со закана од вработената одзело пари. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информира полицијата.

Back to top button
Close