Инцидент во адвокатска канцеларија во центарот на Скопје, нападната вработена


Инцидент во адвокатска канцеларија во центарот на Скопје.

– Денеска (29.03.2024) во 10.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на 21.03.2024 околу 16.00 часот во адвокатска канцеларија на подрачјето на Центар, една вработена била физички нападната од М.К., извести полицијата.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Back to top button
Close