Исечени сите четири гуми на возилото на градоначалникот на Штип

Градоначалникот на Штип, Иван Јорданов, пријавил дека некој му се заканил и му ги исекол сите гуми на личниот автомобил, пренесе Фактор.

Случајот бил пријавен во штипската полиција синоќа во 22.45 минути. Јорданов пријавил закани за неговата лична безбедност, потврдија од СВР Штип.

 

Можеби ќе ве интересира
Close
Back to top button
Close