Италијанските претставници на Евровизија 2022 година позираа голи (фото)  

Италијанските пејачи Махмуд и Бланко со песната „Brividi“ победија на 72-то издание на музичкото натпреварување „ Festival di Sanremo“.

Пејачите Махмуд и Бланко кои оваа година ќе ја претставуваат Италија на Евровозија позираа потполно голи за насловната страница на италијанскиот магазин „ Vanity Faira“.

Тие позираа потполно голи, а со раце ги покрија интимните делови.

Махмуд и Бланко ја споделија објавата на Инстаграм која за краток период доби над 350 000 лајкови.

Back to top button
Close