Камион влетал во кабината за наплата на новата патарина пред Штип

Утрово на автопатот  Миладиновци – Штип камион кој превезувал брашно влетал во кабината за наплата на новата патарина пред Штип.

За сега нема информации за повредени во сообраќајката како и за состојбата на возачот на камионот.

Повеќе информации подоцна.

Back to top button
Close