Кејт Хадсон вежба јога во долна облека (видео)

Американската глумица Кејт Хадсон, која е на самиот почеток на петтото десетлетие од својот живот, ги почести своите следачи на Инстаграм со видео од себеси како вежба јога во долна облека.

Но, она што дополнително го привлече вниманието на нејзините следачи, беше нејзината 2-годишна ќерка Рени Роуз која по секоја цена сака да ѝ попречи на мајка сѝ. Хадсон ја има ќерка ѝ од врската со сегашното момче – музичкиот продуцент Дени Фуџикава.

Хадсон претходно, од 2011. до 2014 година, беше свршена со рокерот Мет Белами, со когошто го имаат синот Бингам.

 

View this post on Instagram

 

Morning yoga with my little monkey 🐒💕 #PartnerYoga #SundaySelfCareInMyUnderwear 🩲 #kitundergarments

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on

Можеби ќе ве интересира
Close
Back to top button
Close