Мајка натепана од синот

 

Скопјанка во текот на вчерашниот ден пријавила дека била нападната од нејзиниот син, информираа од министерството за внатрешни работи.

Според полицијата, на 26.04.2023 во 13.49 часот во СВР Скопје, 49- годишна скопјанка пријавила дека во домот во скопско село била физички нападната од нејзиниот син Б.К.(21).

Се преземаат мерки за расчистување на случајот

Можеби ќе ве интересира
Close
Back to top button
Close