(ФОТО) Министерот Османи на состанок со шише инфузија

Пластично шише полно со течност е закачено на закачалката до него, а цревото за инфузија е доволно долго за да стигне до фотелјата на којашто седи министерот

Фотографија од кабинетот на министерот за надворешни работи Бујар Османи, на која се гледа како шефот на македонската дипломатија има состанок со луѓе, на кој тој практично прима инфузија, објави денеска порталот на албански јазик Ина-онлајн.

 

извор 360 мк

 

 

 

Back to top button
Close