Мали мечиња и мајка мечка снимени на Шар планина (ВИДЕО)

Мајка и двете мали мечиња биле снимени  додека шетале низ густата шума на Шар планина. Ззастанале точно пред камерата и ја овековечиле оваа несекојдневна ситуација.

 

Можеби ќе ве интересира
Close
Back to top button
Close