Малолетно девојче силувано од 23-годишник од Скопје

На 13.06.2024 во Полициската станица Карпош бил извршен службен разговор со А.Е.(23) од Скопје, постапувајќи по претходна пријава од 37 – годишна жена од Скопје дека извршил обљуба врз нејзината малолетна ќерка.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветна пријава.

Back to top button
Close