Маж нападнал наставничка во Куманово

Наставичка од Куманово пријавила во полиција дека вчера била нападната во основното училиште во кое што работи.

Полицијата информира дека 50-годишната наставничка во основното училиште била нападната од 70-годишниот Љ.К.

По документирање на случајот, ќе биде поднесена пријава против Љ.К.

 

Back to top button
Close