Маж од Крива Паланка претепан од двајца други во Комплекс клиники „Мајка Тереза“

На 22.11.2022 во 16.00 часот во Полициската станица Центар, С.А.(43) од Крива Паланка пријавил дека во 15.00 часот во Комплекс клиники „Мајка Тереза“ бил физички нападнат од И.Ш.(31) од с.Сарај, скопско и Б.Љ.(26) од Скопје.messenger sharing button
whatsapp sharing buttontwitter sharing button

На 22.11.2022 во 16.00 часот во Полициската станица Центар, С.А.(43) од Крива Паланка пријавил дека во 15.00 часот во Комплекс клиники „Мајка Тереза“ бил физички нападнат од И.Ш.(31) од с.Сарај, скопско и Б.Љ.(26) од Скопје.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Back to top button
Close