Маж се соблекувал и самозадоволувал во авион кој летал од Лондон до Скопје

Вчера во 03:50 часот на „Меѓународен аеродром Скопје“, полициски службеници го привеле Д.Ц.(31) од Делчево.

Лицето се соблекувало и самозадоволувало во воздухопловот на „Wizz air“, кој летал од Лондон до Скопје.

Лицето било предадено на полициски службеници од Полициското одделение Петровец и по целосно доукументирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Back to top button
Close