Mлад скопјанец натепан во автобус во Карпош од две постари лица

Синоќа во градски автобус на подрачјето на Карпош, Н.Ј.(23) од Скопје бил физички нападнат од Ј.И.(58) и 50 – годишната Л.И., двајцата од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, објави МВР во дневниот билтен.

Back to top button
Close