Младо момче од Македонија се удави во Црна Гора

Младо момче од Македонија се удави вчера околу 18 часот на плажата Утјеха кај Бар, јавува порталот Приморски.ме.

Информациите велат дека ова момче било заминато во Црна Гора да работи сезонски, а допрва ќе треба да се утврдат причините за смртта.

Од тоа што досега се знае е тоа дека на телото немало видливи траги на насилство, а ќе биде извршена обдукција, пренесуваат медиумите

Back to top button
Close