МВР: Без паника, утре ќе се снима филм со пукање

Сцени од филм во кој ќе биде употребено огнено оружје ќе се снимаат утре на улицата Фредерик Шопен во Црниче.

Од МВР информираат дека сцените ќе се снимаат од утре до вторник во периодoт од 9 до 18 часот

Можеби ќе ве интересира
Close
Back to top button
Close