Ограбена обложувалница во Аеродром


Вчера вечер во 22.46 часот во СВР Скопје било пријавено дека во спортска обложувалница во близина на трговски центар на подрачјето на Аеродром две лица од вработената одзеле пари, извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Back to top button
Close