Пет автомобили се судрија во Чаир  

Вчеравечер во скопски Чаир кај паркот на булеварот Кристијан Тодоровски Карпош.

Според првичните информации од репортерот на ТВ21 од терен, се судриле пет возила, а сообраќајот е во прекин.

Back to top button
Close