Починат маж пронајден на улица во Гостивар

Утрово бил пронајден починат маж во Гостивар.

„Денеска (13 март) во 10 часот и 40 минути во СВР Тетово пријавено е дека на улица „Илинденска“ во Гостивар бил пронајден починат М.А.(63) од гостиварско Чегране“ – информираше портпаролот на СВР Тетово, Марјан Јосифоски.

Доктор од Итната медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство.

Можеби ќе ве интересира
Close
Back to top button
Close