Починато лице пронајдено во кругот на студентскиот дом „Гоце Делчев“

Утринава е пронајдено починато лице во кругот на студентскиот дом „Гоце Делчев“, објави „Курир“.

Засега не е позната причината за смртта на лицето, а наводно станува збор за 30-годишно лице, пишува „Курир“.

Полициските екипи се на терен и работат на расчистување на случајот.

Можеби ќе ве интересира
Close
Back to top button
Close