Починато машко лице е пронајдено утрово на кејот на Вардар

Починато машко лице е пронајдено утрово на кејот на Вардар, наспроти болницата Систина. Телото го нашле случајни минувачи.

Полицијата во моментов врши увид на местото на настанот. Засега не е познат идентитетот на лицето, ниту причината за смртта.

Back to top button
Close