Полициско возило се преврте во Јурумлери


Полициско возило се преврте и падна во канал во скопско Јурумлери, објави  Сител.

До несреќета дошло откако автомобил претекнувајќи го пресекло патот на полициското возило и тие удриле во него. Во несреќата нема повредени лица.

Back to top button
Close