Поради сообраќајка во прекин сообраќајот на патот Градско-Прилеп


Поради случена сообраќајна несреќа на патот Градско-Прилеп, од мотел Дреново кон Плетвар, од 20:20 сообраќајот е во прекин двата правци, информираат од Автомото сојузот на Македонија

Back to top button
Close