Прегазена 24-годишна девојка кај Сити мол

Девојка на 24-годишна возраст вечерва го загуби животот кај „Сити мол“ откако била прегазена од автомобил кој го возел 22- годишник,  информираше Фокус.

Повеќе информации ќе бидат изнезени во текот на наредниот ден.

 

 

Back to top button
Close