Претепана баба од Скопје од страна на поранешниот сопруг сред бел ден

 

На 05.06.2022 во 17.30 часот во

Полициска станица Гази Баба, 72-годишна жена од Скопје пријавила дека на подрачјето на Гази Баба била физички нападната од нејзиниот поранешен сопруг И.Г..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Back to top button
Close