Претепани татко и син во тетовско: Со возило им го попречиле патот, а потоа ги нападнале

Вчера во 15.20 часот, И. Ш. (37) од тетовско Камењане во СВР Тетово пријавил дека околу 14 часот на улицата Илинденска во Тетово, тој и неговиот син физички биле нападнати од две лица, кои со возило им го попречиле патот.

Се расчистува и документира случајот

Back to top button
Close