СДСМ: Фирми на Арсовска должат 54 илјади евра за струја

СДСМ објави денеска документи кои, како што се тврди, покажуваат дека фирма на Данела Арсовска, кандидатката за градоначалничка на Скопје, поддржана од ВМРО-ДПМНЕ, должи 54 илјади евра за струја.

Back to top button
Close