СДСМ: Петре Шилегов води пред Данела во Скопје и СДСМ очекува победа со разлика од 10 илјади гласа

 

Брифираат од СДСМ дека Петре Шилегов води пред Данела во Скопје и СДСМ очекува победа со разлика од 10 илјади гласа, води СДСМ и во Шуто Оризари, Центар, Карпош и Бутел.

извор: прес24

Back to top button
Close