Се преврти комбе во центарот на Кавадарци (ФОТО)

Се преврте возило во центарот на Кавадарци, потврдија за МИА од СВР Велес и нагласуваат дека засега не можат да дадат повеќе детали за сообраќајната незгода.

На лице место пристигна брзата помош која однесе едно повозрасно лице

 

 

Back to top button
Close