Шалтерите за издавање документи во МРТВ и Беко ќе работат и утре

Министерството за внатрешни работи информира дека во текот на утрешниот ден ќе работат шалтерите за издавање на готови документи во објектите во Беко и МРТВ во Скопје.

Работното време, како што информира МВР, ќе биде од 8 до 16 часот.

Back to top button
Close