Шалтерите за издавање готови документи во МРТВ ќе работат и утре

Министерството за внатрешни работи ги известува граѓаните дека во сабота (06.01.2024) ќе работат шалтерите за издавање на готови документи во објектот во МРТВ (од 08 до 16 часот).

Можеби ќе ве интересира
Close
Back to top button
Close