Шокантна фотографија на атрактивниот евровизиски победник Дамијано Давид

Италијанецот Дамијано Давид (22), кој со својата група „Манескин“ победи на Евровизија, привлече огромно внимание кај жените со својот ексцентричен изглед, а сега на Инстаграм објави фотографија на која е сосема гол.

Атрактивниот Италијанец плени со неверојатна харизма на која не можеа да одолеат сите жени во светот.

По скандалот со наркотиците и победата на Евровизија, тој ги полни весниците и порталите ширум светот, така што сѐ почесто почнаа појавуваат нови работи за него и неговиот живот.

Дамијано на својот профил на Инстаграм често поставува свои експлицитни и провокативни фотографии, а сега исплива една фотографија со само женска торба преку половиот орган.

Back to top button
Close