Синот на МаринаТуцаковиќ најден мртов на улица во Тел Авив

Синот не пејачката Марина Туцаковиќ, Милан Радуловиќ изненадно починал во својата 36-та година од животот, пренесуваат српските медиуми.

Според информациите, Радуловиќ починал во Израел, каде на улица било пронајдено неговото тело, а се шпекулира дека причина за смртта е предозираност.

Марина Туцаковиќ почина во септември минатата година а пред неколку години во домот беше најден мртов. И за него неофицијалните информации беа дека се предозирал.

Back to top button
Close