СКОПЈАНЕЦ ПРОНАЈДЕН МРТОВ ВО ХОТЕЛ ВО ОХРИД

На 09.06.2024 година во 00.09 часот, во СВР Охрид е пријавено дека, во хотелски комплекс во Охрид, починат пронајден е С.Д.(63) од Скопје

Увид извршија полициски екипи, а лекар од Итната медицинска помош, констатирал смрт без траги на насилство.

Back to top button
Close